• Serwis spłuczek Żoliborz
 • Swój fach wykonujemy już prawie od trzydziestu lat.
hydraulik z Zoliborza
HYDRAULIK WARSZAWA ZOLIBORZ - skorzystaj z pomocy

Hydraulik Zoliborz oferuje tanie i szybkie naprawy hydrauliczne. Posiadamy wszystkie potrzebne do pracy narzędzia, aby nasze usługi były kompleksowe, a efekt końcowy sprostał wymaganiu zleceniodawcy. Pracujemy tanio i skutecznie. Czasami jednak oryginalne części drogo kosztują. Nie musisz czekać na wizytę fachowca, prześlij zdjęcia i zadzwoń pod 571335572 w celu uzyskania orientacyjnej wyceny!

W razie możliwości doradzamy i udzielamy wskazówek przez telefon. Jak nie jesteśmy w stanie pomóc, to informujemy od razu, nie zwodzimy.

Hydraulik Warszawa Żoliborz

Działamy na terenie Żoliborza - najczęściej okolice pomocy hydraulicznej to

 • Stary Żoliborz,
 • Marymont Potok,
 • Sady Żoliborskie,

Jeśli potrzebna skuteczna pomoc – jesteśmy gotowi do działania. Profesjonalne podejście do oferowanych przez nas usług procentuje zaufaniem wśród klientów i ich zadowoleniem ze świadczonych usług. Hydraulik z ŻOLIBORZA to hydraulik, na którego można liczyć, pomoże przy bieżących awariach np: schwab din 1954, wymiana spłuczki sanit, demontaż spłuczki, nowy zawór napelniajacy spłuczkę nie napelnia, i wiele innych.

Hydraulik na ŻOLIBORZU dysponuje nowoczesnym sprzętem hydraulicznym, a to wraz z wieloletnim doświadczeniem pozwala usnąć szybko i sprawnie nawet najbardziej uciążliwe awarie hydrauliki. Nawet najbardziej złożone i potencjalnie trudne realizacje indywidualnych zamówień nie stanowią dla nas trudności.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta

Warszawa pełna jest fachowców, którzy są nierzetelni. Sami często wykonujemy poprawki po nieudolnych, samozwańczych hydraulikach, złotych rączkach, naprawiaczach, mężach na godzinę, których niekompetencja lub prowizoryczna naprawa prowadzi do zwiększenia szkód. Niestety koszty jakie ponosi wtedy klient mogą być wysokie. Bogate doświadczenie i nabyta praktyka w wykonywaniu powierzonych prac hydraulicznych to gwarancja solidności i precyzji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług hydraulicznych i serwisu spłuczek w zabudowie.

Ulice na jakich działamy

Oto spis ulic na jakich świadczymy usługi: Krechowiecka, Sady Żoliborskie, Cudnowska, Forteczna, Matysiakówny, Braci Załuskich, Levittoux, Drużbackiej, Lutosławskiego, Burakowska, Gwiaździsta, Elbląska, Ostrowiecka, aleja Prymasa Tysiąclecia, Cieszkowskiego, Dymińska, Jaśkiewicza, Sułkowskiego, Warszawa Żoliborz, Kossaka, Popiełuszki, Duchnicka, Mierosławskiego, Hozjusza, rondo Ofiar Zbrodni Katyńskiej, Krasińskiego, Fawory, Żelazowska, Boguckiego, Dembińskiego, Trószyńskiego, Brodzińskiego, Gołębiowskiego, Bitwy pod Rokitną, Suzina, Tucholska, Gdańska, Gomółki, Filarecka, Pionierska, Or-Ota, Głogowska, plac Wilsona, Krajewskiego, Czarnieckiego, Jelinka, Jeziorańskiego, Bohomolca, Gwardii, Żółkowskich, Szamocka, Gawińskiego, Saperska, Modrzejewskiej, Ejsmonda, Jasnodworska, Drohicka, Mścisławska, Wybrzeże Gdyńskie, Urzędnicza, Karpińskiego, Wyspiańskiego, plac Henkla, Promyka, Lisa-Kuli, Bytomska, Mickiewicza, Próchnika, plac Słoneczny, Rybińskiego, plac Inwalidów, Paska, Dygasińskiego, Trembeckiego, Podstarościch, Trentowskiego, rondo Turowicza, Jakiela, plac Kuronia, Śmiała, Smoszewska, Powązkowska, Barszczewska, Kniaźnina, Rymkiewicza, Marii Kazimiery, Sarmatów, Szajnochy, aleja Jana Pawła II, plac Lelewela, Dolnośląska, Rydygiera, Wawrzyńskiej, Gojawiczyńskiej, plac Grunwaldzki, Lechonia, Bitna, Gąbińska, Bieniewicka, Ściegiennego, Kaniowska, Tołwińskiego, Kochowskiego, Kłodawska, aleja Armii Krajowej, Siemiradzkiego, Święcickiego, Sarbiewskiego, Koźmiana, Solskiego, Opalińskiego, Felińskiego, Potocka, Sierpecka, Skotnicka, Kokarda, Munka, Tylżycka, Kozietulskiego, Czujna, plac Gwardii, Wieniawskiego, Harcerska, Skazańców, aleja Wojska Polskiego, Opalińska, Sybilli, Poczobutta, Mysłowicka, Twardowskiego, Czaki, Zajączka, Kolektorska, Niegolewskiego, Dziennikarska, Pogonowskiego, Szczepanowskiego, Włościańska, Broniewskiego, Trojaka, Przasnyska, Małogoska, Toeplitza, aleja Obrońców Grodna, Hauke-Bosaka, Kątowa, Szaniawskiego, Słowackiego, Izabelli,

A to nazwy ulic, gdzie pomogliśmy naszym Klientom w ostatnim tygodniu, usunęliśmy usterki na:

 • Suzina,
 • Tucholskiej,
 • Sybilli,
 • Szajnochy,
 • Karpińskiego,

W najbliższych dniach mamy zlecenie na:Brodzińskiego, Krasińskiego, a potem na Sarbiewskiego.

Zawsze cenimy czas Klienta, ale nasz czas jest również cenny

Do swojej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, uczciwie, wychodząc z założenia, że najlepszą reklamą dla nas będzie dobrze wykonana praca i Państwa satysfakcja. Sumienność i uczciwość stawiamy na 1 miejscu! Nasza dewiza to przede wszystkim zadowolenie klienta.

Dla wielu osób, które nie są w stanie samemu wykonać często skomplikowanych napraw hydraulicznych, niezbędny staje się hydraulik na ZOLIBORZU. Zadzwoń i skorzystaj z wieloletniego doświadczenia hydraulicznego.

Usługi hydrauliczne świadczone przez doświadczonych hydraulików to gwarancja szybkiego i skutecznego usunięcia awarii oraz większa szansa na późniejszą bezawaryjność naprawionej lub wymienionej instalacji. Rzetelność i indywidualne podejście do klienta to nasze atuty. Zaufaj naszym hydraulikom.

Nie uznajemy półśrodków i chwilowego rozwiązania problemu

Znamy specyfikę działania starych spłuczek podtynkowych typu Geberit, Schwab, Grohedal, Friatec, Sanit, jak również tych, które dopiero pojawiają się na rynku: Koło, Cersanit. Jeśli potrzebna skuteczna pomoc – jesteśmy gotowi do działania. Szukasz pomocy? Świetnie trafiłeś!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Serwis spłuczek podtynkowych gwarantuje punktualność, uczciwość, fachową wiedzę oraz rozsądne ceny. Dojedziemy na czas! Nie marnuj pieniędzy na poprawki, wezwij naszych hydraulików dzięki czemu szybko i skutecznie rozwiążesz problem, zaoszczędzisz pieniądze i nerwy. 100% zaangażowania – to nasze motto. Zadzwoń do nas i pozwól sobie pomóc!

Serwis spłuczek Żoliborz

Wieloletnie doświadczenie w naprawianiu spłuczek w zabudowie, to nasz atut. Dodatkowo posiadamy oryginalne części:

Doświadczenie

DOŚWIADCZENIE

Zaufaj Naszemu doświadczeniu! Szybka i profesjonalna pomoc z zakresu naprawy spłuczek podtynkowych – to nas wyróżnia.

Oryginalne części

ORYGINALNE CZĘŚCI

Do spłuczek GEBERIT, GROHE, SCHWAB, KOŁO, CERSANIT.

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Serwis spłuczek podtynkowych

Naprawa Geberitu

Naprawa Geberitu

H112, UP100, UP300, UP320

Naprawa Grohe

Naprawa Grohe

Grohedal, Rapid SL, UNISET

Naprawa Schwab

Naprawa spłuczki schwab

180.000, 182.000, 187.000

Naprawa spłuczki Koło

Naprawa spłuczki Koło

Slim, Technic

hydraulik zoliborz oferuje usługi z rabatem dla stałych klientów. Jeśli mieszkasz na terenie dzielnicyzoliborz i byłeś naszym klientem to skorzystaj z promocji z usługi typu:
 • Serwis spłuczek podtynkowych
  • sewis Geberit,
  • sewis Grohe,
  • serwis Schwab.
 • Usługi hydrauliczne na Zoliborzu dostępne od ręki
  • wymiana kranu,
  • podłączenie zmywarki,
  • podłączenie pralki.

Specjalizujemy się w takich problemach Klientów, którym potrzebny jest:

 • serwis spłuczki żoliborz,
 • wymiana baterii łazienkowej,
 • podłączenie pralki,
 • geberit serwis spłuczka warszawa,
 • instalacje hydrauliczne warszawa,
 • hydraulik gocław,
 • mechanizm spłuczki cersanit,
 • spłuczka grohe naprawa,
 • p-xi-8155/i,
 • naprawa spluczki Żoliborz,
 • wymiana baterii kuchennej,
 • podłączenie zmywarki.

Mieszkańcy Żoliborza, ale też innych dzielnic Warszawy mają bardzo dużo problemów z instalacjami hydraulicznymi. Poniżej ranking usterek z obecnego i poprzedniego miesiąca.

TOP 10 SIERPIEŃ:

 1. hydraulik warszawa żoliborz,
 2. cersanit dolnopłuk,
 3. głowica ceramiczna naprawa,
 4. zawór spłuczki do kompaktowego wc,
 5. hydraulik Zacisze tanio,
 6. hydraulik rakowiec,
 7. jak podłączyć zmywarkę,
 8. przedłużka do kranu,
 9. zawór ceramiczny do baterii,
 10. serwis spluczek żoliborz.

TOP 10 LIPIEC:

 1. hydraulik Warszawa Zoliborz,
 2. jak ustawić pływak w spłuczce,
 3. montaż baterii kuchennej,
 4. budowa spłuczki podtynkowej,
 5. węże do zmywarki,
 6. schemat spłuczki podtynkowej cersanit,
 7. hydraulik Ochota tanio,
 8. tece warszawa,
 9. hydraulik Muranów tanio,
 10. serwis spluczki Żoliborz.

Hydraulik Żoliborz - opinie

Klient hydraulika z żoliborza
Znak

ŻOLIBORZ

Serwis spłuczki Winner

W piątek wieczorem mieliśmy przeciek ze spłuczki podtynkowej Winner, następnego ranka zadzwoniłem do hydraulika. Wcześniej już korzystaliśmy z usług tego Pana i byliśmy zadowoleni z pracy i ceny. Udało nam się umówić na jeszcze to same popołudnie, co mnie jak zwykle pozytywnie zaskoczyło. Hydraulik pojawił się na czas i szybko znalazł wyciek. Wytłumaczył nam wszystko i naprawił dokładnie. Koszt był również bardzo rozsądny. Byliśmy bardzo zadowoleni. Teraz to już jest mój hydraulik. Nie zawahałbym się skorzystać ponownie i polecam wszystkim innym, którzy również mają zepsutą spłuczkę podtynkową Winner. Dziękuję za dobrze wykonaną robotę!

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Klientka hydraulika z zoliborzu
Znak

Zoliborz

Usługi hydrauliczne na Żoliborzu

Gdybym mogła dać tej firmie hydraulicznej więcej niż 5 gwiazdek, dałabym! Panowie byli tak profesjonalni i bardzo uprzejmi, że nie widzę żadnych minusów, więc to było plusem. A + obsługa i gorąco polecam.

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Wszystkich opinii: 2, Ocena 5/5

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat naszych usług hydraulikowi na miejscu pracy lub wysłać sms'a, a my umieścimy Państwa opinie na naszej stronie - Czekamy.

— Dojeżdżamy do klientów w najkrótszym możliwym czasie od przyjęcia zgłoszenia. Czasem jest to kilkadziesiąt minut, czasem na drugi dzień, ale czasem mamy też urlop :) Ale o wszystkim informujemy podczas rozmowy telefonicznej.

Swoje usługi nasi hydraulicy z Żoliborza firmują doświadczeniem i wiedzą, dzwoniąc pod nasz numer, rozmawiasz z hydraulikiem, bez pośredników. Masz pewność, że to hydraulik naprawi usterkę.

HomeO nasUsługiOpinieKontakt=